لاغر های خوشبخت و چاق های بد بخت.


هیچ چاقی بد بخت و حکما هیچ لاغری خوشبخت نیست. چاقی و لاغری یک امر سلیقه ای است. و این از جذابیت هر دو گروه کم نمیکنه. ادم چاقی یعنی ادمی که از اون فرمول کذا وکذا که نمیدانمش اما میشود با سرچ پیداش کرد 5 کیلو اضافه وزن داشته باشد. همه ادم ها یک جور خلق نشده اند بعضی ها سیاه گروهی سفید گروهی زردپوست و سرخپوستند.چاق یا لاغرند. که به ژنها نحوه زندگی وغذا خوردنشان بستگی داره.مثل قد
قد هر کسی یک اندازه است وکاری نمیشود کرد. و هر ادمی میتوانه اگر دلش میخواد و معیار های زندگیش اجازه میده با برنامه غذایی چاق و یا لاغر بشه. کلیشه هایی که مثل باربی و هنرپیشه های هالیودی به زنها تحمیل شده. واحتمالا سلیقه اقایون راتقویت میکنه برای مردم عادی جور در نمیاد. یک زن معمولی یک زن معمولی است و اینکه بخواد شبیه عروسک یا هنرپیشه های هالیوودی بشه هم خنده داره و نشدنی. نحوه زندگی ادم های معمولی فرق میکنه. سرمایه انها برای شهرتشان اندامشان است و مدل به مدل جراحی و ماساژ و ورزش انجام میدن گاهی روزی چندین ساعت ورزش میکنند یا می رقصند.انها فیلم بازی میکنند زندگی نمیکنند.
همه ادم ها قرار نیست مانکن باشند روی استپ برن و لباس معرفی کنند یا نقش های مهم در سینما بگیرند. زنها وقتی زیباترند که زیبایی هاشون را بشناسند و قدر انها را بدانند. و مسلما یک لبخند این زیبایی را تجلی میده و به اوج میرسونه. یادتان باشد ما ناخود اگاه از برخورد یک سری ژن با یک سری ژن دیگه ساخته شده ایم. هیچ انتخابی نداشته ایم. اما انتخاب برای شاد بودن راضی بودن و لبخند به لب داشت را داریم. زیباترین ادم ها نه چاقند نه لاغرند ونه سیاه نه سفید. انها ادم هایی هستند که خودشان را دوست دارند و به اعتماد به نفسشان تکیه میکنند.
انها درون زیبایی دارند. وهمه را به چشم دوست میبینند.از همه جیز شاد میشوند.
تو همانطور که هستی زیبا یی.
لازم نیست به خاطر عقاید دیگران مد یا انجه به ما تحمیل شده خود را تغییر دهیم. این تغییرات این مطالبات و از زن انتها نداره. وقتی فکر میکنی باید بی نقص باشی تا پذیرفته بشی علیه خودتان خشونت ابراز میکنید. واین یکی از پیچیده ترین راه هایی است که به اعمال خشونت علیه زنان منتهی میشود.
· یک بار یک دختر تپل توی باشگاه ورزشی بهم گفت ادم وقتی چاق میشه همه چیش زیر سوال میره.
چقدر طرز فکر غمگینی.

Advertisements