دعا برای فروش رفتن اجناس


عکس  همین را پرینت کنید بگذارین لای اجناس خودم در ساعت معین و اداب خاص نوشتم !!

دعا یعنی خواستن. و به هرچی فکر کنی سمتت میاد.

بگذریم حتما اثر داره. چرا نداشته باشه. واما  منظور من اینکه که یک روز هایی بود که فروشنده ها نگران فروش اجناسشون بودند. برای خودش روزگاری بود الان اما دلشون نمیخواد بفروشن منتظرن گرون تر شه.

دلیل گرون شدن دلار را ایام قبل از عید و هجوم مردم به انتالیا نوشتند. از این اب گل الود تحریم هرکی سود نبرد که مردم بی چاره  بودند کشور های همسایه خوب ماهی گرفتند. اگهی میکنه خانه میفروشه با امکانات و حق باز کردن حساب بانکی.

اون یکی یک موسسه است پاسپورت یک کشور دیگه را میده تا احتیاج به ویزا نداشته باشید. دبی هم تکلیفش معلومه. هجوم هنر مندان به کردستان عراق و اجرای کنسرت در ان خاک سود بی زحمتی را نصیب کشور دوست و همسایه میکند.

همین جوری ارز است که به بهانه های مختلف فقط و فقط به دلیل بد بودن سیاست های خارجی ما دراین  چندین ساله از کشور خارج میشود.

حال انکه ایران با منابع توریستی وسیع  جاهای دیدنی بسیار از صنعت توریسم محروم است. حالا اگر هجوم هم بیاورند بعد  گذراندن هفت خوان رستم هتل دار  انقدر روابط عمومی و خدمات مهمانداریشون  نازل  وبدون کیفیت است که یک بار هر توریستی دفعه اول و اخرش باشد. میگید نه یک سر به یک هتل در  یک شهر تاریخی  در همین ایام عید بزنید. مثلا قزوین . مثلا اصفهان  تبریز  عمرا اگر ملحفه های مسافر قبلی را عوض کرده باشند یا حمام و دستشویشون تمیز باشه. کیش هتل های خوبش از استثنا هاست.

هر سال یک چنین پستی مینویسم دلم می سوزه خوب. هرچند ما خواهان گزینه های روی میز هستیم. ولی خوب سر زمینمان است.

Advertisements