زندگی زناشویی


دیروز را با دوستی گذراندم. دوستی هم نسل. باورن نمیشه که این یکی هم مچشورهش را موقع خیانت گرفته باشه. یعنی این انقلاب باعث شده شما مرد های ایرانی یکی تون نمونده باشه به زنش خیانت نکرده باشه.
اقلا خیانت میکنید خیر سرتون یک جور تابلویی نکنید که تمام هستی همسرتان بر باد بره. اقلا نفهمه که خورد بشه.

شدیدا فکر م مشغول این نا به هنجار اجتماعی است که میان مردهای میان سال رایج و افتخار امیز شده.
حتی بیشتر از جریمه دویست هزار تومانی قاضی مرتضوی

Advertisements

یک دیدگاه برای ”زندگی زناشویی

 1. با این جمله خیلی موافق نیستم :اقلا خیانت میکنید خیر سرتون یک جور تابلویی نکنید که تمام هستی همسرتان بر باد بره. اقلا نفهمه که خورد بشه
  زنها رو نمیشه احمق/نفهم تصور کرد. بین اینکه خورد بشم و یا احمق تصور بشم، احتمالا ترجیح میدم خورد بشم و فرصت داشته باشم که حقم رو بگیرم و به همون مقدار که خورد شده ام خورد کنم و بعد تر و تمیز از رابطه بیام بیرون. نمیتونم تحمل کنم که احمق تصور بشم، دون شان انسانیم میدونم.

  اما آره. دیگه زشتی خیانت از جامعه رخت بربسته متاسفانه. واین از تربیت و آموزشهای مسخره ی ما نشات میگیره. فیلمها و سریالهامون رو ببینید برای نمونه ی آموزش نامحسوس. طوری شده که هر کسی که خیانت کنه و زیرآبی بره، برنده ی این بازی زرنگهاست. چندش آوره!

  • میدتمی فرانک موضوع اینجاست که همه مرد ها خیانت میکنند. فک کنم رد خور نداره. این حقیقت محرز است.
   پس یا زن نباید بفهمه و یا اینکه زنها اداپته کنند خودشون را. حقیقت را که نمیشه عوضکرد. میشه؟

   • گزینه ی سوم خروج از رابطه ست. البته بسته به تمایل فردی، زن حق داره که قبل از خروج از رابطه مقابله به مثل کنه. چرا باید یک زن خودش رو با مردهای اینطوری اداپته کنه؟! وقتی مردها ببینند که زندگیشون رو سر خیانت دارند میبازند دفعه ی دیگه با دقت تصمیم میگیرند که خیانت کنند یا نکنند. باید یاد بگیریم برای کاری که میکنیم مجازاتی هست. اینطوری تعداد مردهای خائن کمتر میشه انشالللللله

   • فرانک متاسفانه در سنین من و دوستانم
    زن میماند و یک عمر زندگی و بدون جا و مکان و درامد . اموال که نصف نمیشود. با این وضع معیشت. اگر زنی میماند از ناکافی بودن قوانین است. زندگی که نصف نمیشه. همه مال مرده.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.