کفن پوشان بشتابید.


با روی کار امدن یک ریس جمهور میانه رو باید انتظار ورود طاق و جفت کفن پوشان و گرم شدن بازار چلوار فروشان را باید داشته باشیم. هرچند به نظر میرسه که حتی ده نمکی طرز فکرش فرق کرده باشه. اما باید توقع حضور چماق به دستان را توی کنسرت ها صف سینما ها داشته باشیم. هر چند چیزی به نام سینما باقی نمانده.
و ما که رای توی صندوق انداختیم به خصوص کسانی که مثل من از عارف صرف نظر کردند و به روحانی رای داده اند. باید بداینم اگر قرار باشد به کف حقوق شهروندی یک انسان هم برسیم به تلاش زیاد وانرژی زیادی از طرف دولت نیازمندیم. سطح توقع و خواسته ها را پایین بیاوریم.
یادمان باشد حضرت علی قرار نیست حکومت کن و یا امام زمان ظهور نکرده ایران را پر از عدل و داد کند. روحانی ریس جمهور شده برای چهار سال و باید با ایشان همراهی کنیم.
___________–
بعد از یک شب شلوغ و پر هیا هو امروز در خیابان گلها را میدیدم. حتی یک گل شکسته شده و بی حال نبود. حتی کسی دست نکرده بود گلی بچیند.
حتی شهر کثیف هم نبود. ما اینگونه مردمی هستیم.
____________
ونیز یادمان باشد تا انجام تحلیف ریس جمهور تازه در شهریور هنوز دوره ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد پایان نیافته و ریس جمهور است.
____________________
خوب است وبلاگ نویسی وقتی که حس نمیکنی کار خلاف قانون انجام میدهی.
سرعت اینتر نت را هم که دارید. به به.

Advertisements

یک دیدگاه برای ”کفن پوشان بشتابید.

  1. به به. چه خوب.
    محمود تا اواسط مرداد که سالگرد تحلیفشه در خدمت ماست! یا برعکس!

  2. یه چیزی بگم؟ تصادفی تو گوگل پلاس (عضو نیستم خودم و کلا اهل شبکه های اجتماعی مجازی نیستم) عکستونو دیدم. خواستم بگم خیلی جوون و زیبا هستید.

    • اره از اون که تو نوشته هام به نظر میام جوانترم. وخوب خدا لطف داشته و سرحال بوده موقع خلقتم. اینجوری میگن که زیبا هستم.به هر حال ممنون نظر لطف داشتین که زیبا دیدین. حالا اینها که میگن عکس فیس بوک و پلاسم که شبیه جادو گر هاست ترسناکه!

  3. کار خلاف قانون انجام میدی جانم. هرگونه اقدام برای دور زدن فیلترینگ غیر قانونی و در حکم محاربه است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.