پست بو دار(( تفاوت مرد های اونور ابی و اینور ابی))


اینگونه شد که دنیا بگردد و بگردد و مردی با من همراه شود بزرگ شده همان امریکای جهانخوار باشد. مردی که فارسی را مثل من صحبت کند. حالا با اندکی لهجه نامحسوس. مردی ایرانی تبار از اقلیت های مذهبی. و من متوجه شوم که فرق مردان ان طرف ابی با مردان ایرانی مسلمان چیست.موجودی کاملا متفاوت با اقایان ایرانی و کاملا شبیه.
_ مردی که فرا فکنی نکند. برایت احترام قایل باشد. و به چشم برابر نگاهت کند.
مردی که برخلاف مرد های ایرانی مرتب خالی نبندد و دروغی را با دروغ دیگر ماست مالی نکند.
مردی که در هر شرایطی اس ام اس و تلفنت را جواب بدهد. مردی که تا خرش از پل گذشت شاخ نشود و طاقچه بالا نگذارذ که محبت و ابراز علاقه اش بیشتر شود.
مردی که خیلی ساده احساساتش را بیان کند. مردی که به قورمه سبزی و قیمه هم علاقمند باشد .
مردی که به خاطر تنها ماندن مادر یا خواهرش قرارش را به هم نزند. مردی که به اندازه کافی برایت زمان بگذارد حرفت را گوش کند و احساس غبن نکند. مردی که بودن در جمع های مردانه و دوستانه را به وقت گذراندن با تو ترجیح ندهد. احساس زن ذلیلی هم نکند.
مردی که عقیده اش را لای هزار جور کاغذ رنگی به خوردت ندهد. مردی که از تو نخواهد بازیگر پورن باشی. خودش هم پورن بازی نکند. مردی که سکس را با اموزش در مدرسه فرا گرفته باشد نه ازفیلم های سوپر.
مردی که زنی زیر حجاب و چادر مثل ستاره های هالیوود خوش لباس. مثل اشپز هیلتون خوش دستپخت مثل مادرش کدبانو مثل عمه خانم هنرمند مثل چرجیل سیاست مدار نخواهد. مردی که زن را همانگونه که هست بپذیرد.
نه ینکه اتصمیم بگیرد که خوب بعدا مطابق میل خودم رو به راهش میکنم.
مردی که وقتی نگاه دیگران به تو می افتد با تو بد خلق و براق نشود.
در عین حال مثل مردان ایرانی حواسش به زن همراهش باشد. واز او مراقبت کند. مردی که در همه حال مودب و مبادی اداب باشد مثل مردان دهه بیست. . خیلی روراست مسئله ای را که ناراحتش کرده توضیح دهد. قبل از اینکه کسل بودنش را تو به خودت بگیری یا بخواهد خشمش را سر پارتنرش خالی کند. مردی که وارد حریم خصوصی گوشیت ویا لپ تاپت یا دوستانت نشود. مردی که به زن حق انتخاب بدهد. مردی که برای زن تصمیم نگیرد.
مردی که عیب های بزرگ وکوچکت را به تو ببخشد.
که به خاطر عیب هایت تو سرت نزند وبرای سرکوب تو دنبال دلیل وبهانه نگردد.. مردی که نسخ نمیکشد تا ریاست کند. بد خلقی کند تا مورد توجه واقع شود.
مردی که زن برایش یک تاریخ مصرف خاص نداشته باشد.
مردی که بداند از زن چه میخواهد
مردی که مادر نخواهد. کلفت نخواهد . فقط پارتنر نخواهد و سر انجام مردی که تو را برای خودش یک رفیق همراه بداند.
نه عاملی برای سا مان گرفتن و رفع کتی. مردی که تو را انکار نکند. مردی که در عین حال اینکه برایش مهم است که اندام های زنانه تو پنهان بماند.با چشم ابرو بپوشون حرف نزن نخند نکند.مردی که مثل مرد های ایرانی برایش درست نشستن درست پوشیدن مهم باشد. اما ازارت ندهد. بد خلقی نکند.مردی که بتوانی بدون اینکه قضاوت کند برایش صحبت کنی. بدون اینکه بترسی یا مجبور باشی سانسور کنی و یا مجبورت کند دروغ بگویی تا ارامشتان حفظ شود. مردی که در کنارش بتوانی راحت باشی. مردی که از تو یک ذرغگوی قهار نسازد. یک پنهان کار حرفه ای
مردی که اعتماد به نفست را از بین نبرد.
مردی که گذشته ات نجورد. دنبال ضعف نگردد . تا دست اویز قرار دهد . عمه ات ایجوری خاله ات اونجوری مامانت اینجوری
مردی که صریح بیان کند من میخواهم دوست شما باشم اما قبل از اینکه دوست شویم و بینمان روابطی ایجاد شود سکس با هم را هم امتحان کنیم. بعد تصمیم بگیریم.
مردی که از 45 دقیقه زمان امادگی برای یک زن کم و نگذارد. و اگر متوجه شود که امادگی پذیرش نداری صرف نظر کند و وقت بدهد.
مردی خیلی متفاوت با انچه من تا به حال دیده ام.دقیقا 180 درجه متفاوت.ادمی که تربیت شده تا مثل یک انسان زندگی برابر داشته باشد.نه یک ذره کم و نه یک ذره زیاد. نه جنس برتر نه غالب.
مرد مسئولیت پذیر
مردی که بعد از روابط نزدیک احساس نکند که خرش از پل گذشته و به او اضافه شده و از زن کم شده و بی اعتنایی وسردی را پیش بگیرد.
مردی که بتوانی دوستش داشته باشی.
چشمش هرز نگردد. و فکر نکند که خوب این را که دارم با یه کم کج دار مریز و کم اعتنایی تو اب نمک نگهش دارم شانس را با دیگران امتحان کنم بلکه بهتر هم پیدا شد. شد شد و نشد نشد. این را که به دست اوردم. همان مردی که شعار نمیدهد زنها تا پول داری رفیقتن عاشق بند جیبتن. زنها اهن پرستن. یک مرد طبیعی .مردی که جامعه او را منبع درامد خانواده نساخته. مردی که اطمینان میکند کنترل نمیکند. توهین نمی کند.
به زن احترام میگذارد . همان رفتار هایی که قران از مردمسلمان خواسته.
واینجاست که میتوانی زنی شوی که حس میکند دوست داشته می شود. نه با بالا و پایین رفتن اشتیاقات جنسی اقا شاهد بالا و پایین رفتن میزان علاقه و توجه باشد. و دست اخر هم تکلیف خود را ندانی. بلاخره بازی هستی یا نه؟
همان زنی که احتیاجی نمیبیند افساری به دست بگیرد و مرد را رام کند و سیاست به خرج دهد. تا مرد را کنترل کند.
همان زنی که به مرد نمیگوید تو من را به خاطر سکس میخواهی. همان زنی که نمیگوید من شده ام کلفت خانه . زنی که نمیگوید در قبال سرویسی که میدهم چه میگیرم. زنی که معامله نمی کند.
همان زنی که بیشتر داشتن و بیشتر داشتن حریصش نمیکند. همان زنی که برای اینکه مورد توجه قرار گیرد دکتر های زیبایی و جراحان پلاستیک را دوره نمی کند هرچند مرتب میگردد.
همان زنی که برای جلب نظر دست به صد ها نوع ترفند و کلک نمی زند. همان زن که برای پذیرفته شدن هفت قلم ارایش نمی کند. همان زنی که برای کمتر نبودن از شهین خانم و مهین خانم از مرد نمی خواهد که دیو چراغ جادو باشد. و هرچه از ذهنش گذشت مهیا کند.
همان زن که مکر پیشه نمیکند. دور وبر راه های دو دره کردن و دور زدن و تلکه کردن و پول کندن نمیرود
. همان زن که با بدنش و مهریه تجارت نمیکند.ارزش خود را برابر با فلان قدر پول یا سکه نمیداند.
همان زن که عاقبت زندان بان نمیشود و زندان بان نمیخواهد.
مشکل از تربیت های مرد سالارانه و نر دوستانه و احتمالا از برخی از دستور های تحریف شده اسلام است که از مردان ایرانی لولو های پول در ار ساخته.
اصلا هم تا الان اینجوری نبوده که در رستوران و غیره هر کس خیلی دوستانه دانگ خودش را بدهد.

Advertisements