نوشتاری برای روزهای سخت بدون عنوان


یکی از تو دوربین مدار بسته دفتر یکی دیگه یه فیلم کش رفته برده داده مجلس.:| بعد هم رو اینتر نت پخش شده.
یک دیگه تلافی کرده یک فیلم گذاشته رو اینتر نت بر ضد اون اولی خیلی ابرو ریزی .البته فیلم پورن نبوده. البته پورن بود بهتر بود .
این وسط معلوم نیست ما سر پیازیم یا ته پیاز که سرعت اینتر نت برای مدیریت دانسته ها ی مردم از اخبار کشور اینقدر پایین امده. به ما چه اصلا. ما اینجا میخواییم یک فیس بوک بریم صفحه اقا را ببینیم اصلا. یک ساعت پوکر بازی کنیم دوتا وبلاگ بخونیم. به ما چه شما دعواتونه.
میخوایین نیاییم اینترنت . بریم تو خیابان بحث تورم و گرانی ها داغ کنیم.
________
وقتی صحبت میشه مدتهاست مردم با یک هیجان لذت بخشی بهت یاد اور میشن. از این بد تر هم میشه. انگار الان خیلی لذت میبرند دنبال لذت مضاعف باشند.
مسلما این دل کسی را شاد نمیکنه. توی دل مردم که دستشان از همه جا کوتاه است را خالی میکنه اون یک ذره امیدشان به زندگی هم کمرنگ میشه.
برای همه رویداد ها اول قرم قرم شروع میشه. قروم قرم مذاکره با امریکا شروع شد. امیدوارم که نشست سران هم با توافق به انجام برسه. امید وارم تحریم ها برداشته بشه. در کشور باز بشه. ریس جمهور لنگه کفش نخوره. سیلان توریست خارجی فرودگاه امام را فلج کنه. و ریسک سرمایه گذاری در کشور کم بشه. سرمایه گذار خارجی بیاد. بنزین استاندارد مصرف کنیم. ……و روابط بین الممل خوبی را تجربه کنیم. چرا که نه.

Advertisements