حق مسلم ما


دوستان جهانخوار بلاخره به این نتیجه رسیدن که ایران دنبال سلاح هسته ای نیست. حالا
این خبر را چند روز پیش دیدم. بلاخره این جماعت درک کردند که کشوری که تکنولوژی پژو 405 را با پیکان قاطی میکنه و دو رگه ای انگلیسی فرانسوی به نام آردی گچی میسازه که وسط خیابان اتش میگیره این کاره نیست.
رفتن حساب کتاباشون را کردند دیدن بعد اون رکود اقتصادی به صرف نیست که با ایران وارد جنگ شوند.
این وسط میمونه بدست اوردن دل اسراییل که انها به نوبه خودشان مشغول به دست اوردن دل مردم ایرانند. ! یک صفحه تو فیس بوک زده اند اسراییل مردم ایران را دوست دارد. ! چرا نباید دوست داشته باشد. مردم بیچاره ای که سالهاست  دارند برای گناه نکرده ای توسط دولت های دنیا مجازات میشوند که نیمیش هم زیر سر همین  بد خلقی های دوستان است.
به هر حال برادر اشغالگر قدس قانع نشده و سرگرم باز سازی نحوه حمله به ایران در امریکاست. یعنی با نقشه جلو بیان. بعد ما شدیم دشمن فرضی اسرایییل!
یک سری از برادران *غیور ایرانی هم ترسیده اند و قصد ترک مملکت وقدرت را دارند. خبر گذاری های بیگانه به زبانهای بیگانه این گونه خبر میدهند. پای خودشون.
مدتی هم هست که سایت بالاترین رفته تو خط کره شمالی به همت برادران پیرو مسعود رجوی و برادران بسیجی و در واقع مصداق اینتر نت ملی را در ان میتوان دید.
جهود ها پولدارن اما اینکه پولشون برای جنگ با ایران خرج کنند و برای از بین بردن جمهوری اسلامی هزینه کنند بعید به نظر میرسه.
این وسط دماغ ال سعود کمی تا قسمتی در اثر اتش سوزی مجروح میشه. چون ایران درگیر جنگی نمیشه. که نفت انها گران شه. وتازه قبل از ان صادرات نفت را محدود کرده.
. در واقع ملت عرب با اسراییل دشمنی ندارند با ایران پدر کشتگی دارند. اما طیق معمول که ما خرس وارونه کار هستیم. پولها مونو به اسم حج میریزم تو دامن اونها و با بقیه جهان دشمن می شویم.
در این روزهای اول سال نو ارزو میکنم که سیاست مردان کشورم سیاست و بینش درست پیدا کنند.
البته یک مدت که وقایع جهان سیاست را دنبال کنی ایمان پیدا میکنی که
جنگ هفتاد و دوملت همه را عذر بنه
چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.
سیاست نه تنها پدر ومادر ندارد بلکه با حقیقت هم نسبتی ندارد. سیاست حرف هاییست که روابط را تنظیم میکند. و در همان حد حرف و لاف است. والبته سیاست با معنویت هم هیچ رابطه ای ندارد که هیچ عکس ان است.

*الان اصلا یادم نیست قیور را اینجوری مینویسن یا این جوری غیور هر دوش قیافه اش نا اشنا میزنه. شاید هم  غیرت مند بودن  صفتی مناسب نبوده.

Advertisements

یک دیدگاه برای ”حق مسلم ما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.