بی خیال باش تا اسوده باشی.


می خواست انقلاب بشه و مدارس را تعطیل کرده بودند. سرگرمی ما توی ان بی نفتی وزمستون شلوغ پلوغی تلوزیون بود که برنامه های عادیش را قطع کرده بود و فقط اهنگ میگذاشت. درست یادم نیست مثل اینکه فیلم های تکراری هم میگذاشت. کارمندان اعتصاب بودند. کیهان اون موقع روزنامه ابرو مندی بود و تقریبا تنها منبع خبری . به غیر از رادیو بی بی سی که هرشب با بدبختی وسوتهای فراوان روی موج فلان اخبار میگفت و قرار راه پیماییی میگذاشت . صدای سوت رادیو بی بی سی برای من دلهره اور بود چون فکر میکردم خلاف است والان است که ساواکی ها بریزن تو خانمون و همه را از دم ببرند. اصلا باور نمیکردم بعدا یک چنین ادمی بشم که بدون عذاب وجدان ماهواره بدون مجوز تماشا میکنه و وبلاگ می نویسه و اصل خلافکار ه!! بگذریم که بعدا هر کاری که میکردیم جرم محسوب میشد ومی شود. خلاصه اصلا این حرفها را نمی خواستم بنویسم غرضم از نوشتن این پست همان خط اول بود.

در کشاکش انقلاب و اوضاع بحرانی کشور شاهنشاهی شاه کیش میرفت و سویس میرفت برای اسکی وتلوزیون ترانه پخش میکرد. هفته گذشته ایران یک بحران پولی باور نکردنی را چشید . علاوه بر تحریم هایی که برای ایران اعمال شد و غیره وذالک . التماس امریکایی ها برای ورود به تنگه هرمز و راه دادن ایرانی ها از روی ترحم به ناو گان های خارجی.در همین گیر ودار ریس دولت با خونسردی تمام. در مورد نوحه خوانی سخنرانی میکرد.
غلط نکنم همین هفته های اینده حضرت مهدی عج ظهور میکنه.
اما بدبختی اینجاست که دردسر ها وبدبختی ها را ما میکشیم حضرت در بلاد مکه ظهور میکنه. یعنی نه تنها تو سرزمین ما ظهور نمیکنه ممکنه برامون بد هم بشه چون خونین ترین دشمن ما عربستان وال سعوده. از این میترسم تا بیام بجنیبم ایرانی وار حضرتش با ال سعود پالوده شیرازی خورده باشه. و در فکر این باشه که دمار از روزگار این عجم ها دراره.
خدایا تنبیه شدیم بسه. غلط میکنیم که به جای خواستن از شما وچنگ زدن به ریسمانت به امام حسین و حضرت عباس متوسل شویم. یه نیم نگاهی به این گربه هه ایران خانم بنداز.

اینجور که بوش میاد دوستان نرم نرم اماده رفتن پای میز مذاکره میشوند.

تحریم ها برداشته میشه

دلار  ثابت میشه.

دوباره بازار  از کسادی در میاد

طرح های عمرانی اجرا میشه.

میشیم عین دوره خاتمی و رفسنجانی به امید خدا!!!!

Advertisements